PRŮVODKYNĚ ŽENSKÝMI RITUÁLY

Pracujeme samy a nebo ve dvou. Naše rituály to barví dvěma druhy energie a dává to dostatek prostoru na jejich přípravu i plynulé řízení. Dva kufry rekvizit otevírají na místě mnohem více možností než jeden. A můžeme snadněji přizpůsobovat scénář okolnostem.

Je to výhodné zejména u větších rituálů: téměř vždycky chcete na poslední chvíli ještě něco změnit nebo přidat. Náhle se změní počasí. Dorazí méně nebo více lidí. Je méně času, než jsme plánovali. Skupina chce pokračovat, ale jeden z vás potřebuje individuální prostor s přítomností zkušeného průvodce.

Oblečení a rekvizity řídí druh rituálu a Vaše přání. Podstatný je prožitek: často ho ale zvolená forma velmi umocní a umožní nám jít do větší hloubky. Průvodkyně rituály obvykle oblékají šaty dle archetypu bohyně, která vládne tématu nebo období. Můžete se přidat.

Jak váš rituál „postavíme“, bude záležet na dohodě (Vaše přání a nápady v kombinaci s naší praxí a nápady). Našim cílem bude pomoci vám VĚDOMĚ uzavřít či otevřít konkrétní etapu vašeho života, nebo s Vámi oslavit posun Kola roku o jeden díl. Zda nám bude asistovat stovka vašich přátel, silové místo uprostřed lesa, písničky Devy Premal či Iron Maiden u vás doma, bude jen na Vás. My jsme v každém případě pro!

Působíme především v Praze a okolí, ale rády za vámi přijedeme i do vzdálenějších končin.

Naše rituály nejsou prvoplánově esoterické. Neznamená to ale, že by v nich nebyla pořádná porce magie. Zkuste to s námi… uvidíte sami.

Martina

Jsem „Snajperka s vodní pistolí“.
Pracuji jako mentorka, koučka, konzultantka, manažerka. Práci s energií vnímám jako samozřejmou součást života. Mojí „zbraní“ jsou slova. Pomáhám získat nadhled, ztracenou sebedůvěru, sílu a odvahu. 

Více o mně se můžete dozvědět na www.hyndrakova.cz.

Vendulka

Jsem „Volně plující tralala“.
Jsem specialistka na celostní přístup k ženské pánvi a pánevnímu dnu, lektorka tance a zdravého pohybu pro ženy, somatická a menstruační koučka a odbornice na ženská témata obecně. Mými živly jsou hudba a pohyb. Uvolnění, rozptýlení, naladění, plynutí, opečování, odplavování nepotřebných emocí – to jsou mé superpowers i při rituálech. 🙂

Více o mně se můžete dozvědět na www.vendulka.eu.

napište nám na INFO@NAPRECHODU.CZ  nebo si nás zachyťte na Facebooku či Instagramu 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Vendulka nás provedla velice emotivním a krásným předporodním rituálem. Na naše přání společným pro mě i partnera. Pomohla nám si zvědomit, že jsme opravdu rodiče a vytvořila intimní a bezpečný prostor, ve kterém se střídaly díky, prosby, slzy i smích.. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme!

Zuzu a Píno

Předporodní rituál

Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život!

Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se. a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem.

Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji!

Olga Krajčová

Handfastingový a předporodní rituál

S Martinou se znám dlouhá léta. Posledním rituálem, kterým jsme spolu prošly, a pro mne zatím i největším zážitkem, byl svatební rituál (Handfasting), na kterém jsme si s manželem znovu potvrdili náš svazek. Přizvali jsme kamarády, se kterými se rádi vídáme.

Všichni se těšili už na přípravnou schůzku, na které jsme si rozdali role a probrali, co se od každého živlu očekává. Domluvili jsme detailně postup, den a místo konání, co kdo přinese, jak budeme oblečeni, atd. Všechno klaplo, včetně počasí. Celým obřadem nás pak provedla Martina.

Musím říct, že mne až překvapovalo, jak vážně se k tomu všichni postavili, a velmi příjemným bonusem byl i stupeň dojetí, který z nás všech vyzařoval. Už jsem toho v životě prožila hodně, ale na tento obřad rozhodně nikdy nezapomenu.

Zuzka S.

Handfastingový rituál

NAJDETE NÁS I NA INSTAGRAMU


Share This