Osobní a rodinné rituály

Svatební rituál – handfasting

Objednejte si svatební rituál – handfasting – a užijte si svůj den podle svých přání a oslavte svou lásku více do hloubky, vědomě a s úctou.

Předporodní rituál

Předporodní rituál je nádhernou oslavou těhotenství a vstupu do nové životní fáze, podpora a péče pro nastávající maminku, posílení důvěry v sebe sama a celý proces.

Rituál Menarché (Když se z dívky stává žena)

První menstruace je dnem, kdy tělo ženy ohlašuje začátek období plodnosti. Jde o přímý a stejně významný protipól přechodu – menopauzy. Rituál se vyplatí absolvovat i později v dospělosti.

napište nám na INFO@NAPRECHODU.CZ  nebo si nás zachyťte na Facebooku či Instagramu 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ KLIENTI?

Vendulka nás provedla velice emotivním a krásným předporodním rituálem. Na naše přání společným pro mě i partnera. Pomohla nám si zvědomit, že jsme opravdu rodiče a vytvořila intimní a bezpečný prostor, ve kterém se střídaly díky, prosby, slzy i smích.. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme!

Zuzu a Píno

Předporodní rituál

Měla jsem možnost zažít Svatební i Předporodní rituál s Vendulkou - jsem moc ráda, že jsem si tuto úžasnou zkušenost dopřála. Navíc to byly nádherné zážitky, na které budu vzpomínat celý život!

Při svatebním rituálu jsem měla možnost konečně se zastavit a zpřítomnit se. a po rituálu jsem si teprve začala opravdu užívat svou vlastní svatbu, přestože oficiální obřad byl dopoledne a rituál navečer. Ten přechod a celé uvědomění a prožití přišlo právě až s rituálem.

Při předporodním rituálu jsem byla hýčkána a podpořena kruhem úžasných žen. Bylo to podpůrné, posilující, velmi dojemné a věřím, že čerpat z této zkušenosti budu nejen při porodu, ale také v celém svém mateřství. Děkuji a vřele doporučuji!

Olga Krajčová

Handfastingový a předporodní rituál

S Martinou se znám dlouhá léta. Posledním rituálem, kterým jsme spolu prošly, a pro mne zatím i největším zážitkem, byl svatební rituál (Handfasting), na kterém jsme si s manželem znovu potvrdili náš svazek. Přizvali jsme kamarády, se kterými se rádi vídáme.

Všichni se těšili už na přípravnou schůzku, na které jsme si rozdali role a probrali, co se od každého živlu očekává. Domluvili jsme detailně postup, den a místo konání, co kdo přinese, jak budeme oblečeni, atd. Všechno klaplo, včetně počasí. Celým obřadem nás pak provedla Martina.

Musím říct, že mne až překvapovalo, jak vážně se k tomu všichni postavili, a velmi příjemným bonusem byl i stupeň dojetí, který z nás všech vyzařoval. Už jsem toho v životě prožila hodně, ale na tento obřad rozhodně nikdy nezapomenu.

Zuzka S.

Handfastingový rituál


Share This